Přepravka plastová Euro, plná, šedá barva, 300 x 200 x 120 mm

Popis produktu
- modulový systém umožňuje snadnou stohovatelnost přepravek o různých rozměrech.
- plné stěny a úchopné držadla na čelních stranách.
- vyrobené z polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů.
- dodávané v šedé barvě.
- plné, hladké dno
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| držadla | zavřené |
| hmotnost | 0,6 kg |
| objem | 5 l |
| vnější délka | 300 mm |
| vnější šířka | 200 mm |
| vnější výška | 120 mm |
| vnitřní délka | 274 mm |
| vnitřní šířka | 174 mm |
| vnitřní výška | 105 mm |




