Plastová přepravka pro distribuci s víkem, 600 x 400 x 240 mm

Popis produktu
- 75% úspora objemu při skladování prázdných obalů
- z polypropylenu vhodného i pro potraviny
Přepravky pro distribuci šetří čas s překládáním, umožňují rychlejší příjem a výdej zboží a šetří balící materiály.
Díky dokonalé konstrukci z kvalitního polypropylenu vhodného i pro potraviny je zajištěná jejích vysoká stabilita a odolnost. Díky mírně kónickým stěnám lze prázdné přepravky zasunout do sebe. Tak lze docílit úspory objemu až 75% při zpětném svozu a skladování prázdných do sebe zastohovaných přepravek. Jsou velmi pohodlné na manipulaci – na kratších bocích jsou vytvarovaná pohodlná uchopovací madla. Vnitřní hladké stěny a dno umožňují snadné a důkladné vyčištění.
Dvoudílná, vyztužená víka jsou připevněná na 2 až 4 pantech po delší straně přepravky. Otevřená umožňují zasunutí prázdných přepravek do sebe a úsporu objemu. Zavřená víka chrání obsah přepravky a zároveň umožňují stohování. Ve víku jsou otvory pro použití speciálních trhacích plomb viz. příslušenství.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| hmotnost | 3 kg |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 240 mm |
| vnitřní délka | 502 mm |
| vnitřní šířka | 330 mm |
| vnitřní výška | 197 mm |










