Plastová přepravka pro distribuci bez víka, se stohovacími třmeny, 300 x 200 x 170 mm

Popis produktu
- 75% úspora objemu při skladování prázdných obalů
- z polypropylenu vhodného i pro potraviny
Přepravky pro distribuci šetří čas s překládáním, umožňují rychlejší příjem a výdej zboží a šetří balící materiály.
Díky dokonalé konstrukci z kvalitního polypropylenu vhodného i pro potraviny je zajištěná jejích vysoká stabilita a odolnost. Díky mírně kónickým stěnám lze prázdné přepravky zasunout do sebe. Tak lze docílit úspory objemu až 75% při zpětném svozu a skladování prázdných do sebe zastohovaných přepravek. Jsou velmi pohodlné na manipulaci – na kratších bocích jsou vytvarovaná pohodlná uchopovací madla. Vnitřní hladké stěny a dno umožňují snadné a důkladné vyčištění.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| hmotnost | 1,1 kg |
| vnější délka | 300 mm |
| vnější šířka | 200 mm |
| vnější výška | 170 mm |
| vnitřní délka | 219 mm |
| vnitřní šířka | 141 mm |
| vnitřní výška | 157 mm |








