Přepravka R-KLT-3215, 300 x 200 x 147 mm, modrá RAL 5003

Popis produktu
- podle doporučení VDA 4500
Vyvinuté speciálně pro optimalizaci logistického řetězce v automobilovém průmyslu podle doporučení VDA. Rozměrově jsou přizpůsobené přepravě na EUR a ISO-paletách a uskladnění v automatizovaných skladových systémech. Ergonomické úchyty na čelních stranách ulehčují ruční manipulaci. Na boční straně integrovaný rámeček pro etikety.
Vyrobené z recyklovatelného polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů, teplotně stalé v rozsahu -20°do +100°C.
Nosnost KLT-přepravek je 20 kg.
Přepravky 300x200 mm, které mají hladké dno, bez odtokových otvorů.
Parametry
| barva | modrá RAL5003 ![]() |
| hmotnost | 0,57 kg |
| nosnost | 20 kg |
| stohovací nosnost | 400 kg |
| objem | 5,3 l |
| vnější délka | 300 mm |
| vnější šířka | 200 mm |
| vnější výška | 147 mm |
| vnitřní délka | 243 mm |
| vnitřní šířka | 162 mm |
| vnitřní výška | 129 mm |








