Přepravka R-KLT-4329, 400 x 300 x 280 mm, modrá RAL 5003.

Popis produktu
- podle doporučení VDA 4500
Vyvinuté speciálně pro optimalizaci logistického řetězce v automobilovém průmyslu podle doporučení VDA. Rozměrově jsou přizpůsobené přepravě na EUR a ISO-paletách a uskladnění v automatizovaných skladových systémech. Ergonomické úchyty na čelních stranách ulehčují ruční manipulaci. Na boční straně integrovaný rámeček pro etikety.
Vyrobené z recyklovatelného polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů, teplotně stalé v rozsahu -20°do +100°C.
Nosnost KLT-přepravek je 20 kg.
Parametry
| barva | modrá RAL5003 ![]() |
| hmotnost | 1,86 kg |
| nosnost | 20 kg |
| stohovací nosnost | 600 kg |
| objem | 22 l |
| vnější délka | 400 mm |
| vnější šířka | 300 mm |
| vnější výška | 280 mm |
| vnitřní délka | 346 mm |
| vnitřní šířka | 265 mm |
| vnitřní výška | 242 mm |








