Přepravka R-KLT-6415, 600 x 400 x 147 mm, modrá RAL 5003.

Popis produktu
- podle doporučení VDA 4500
Vyvinuté speciálně pro optimalizaci logistického řetězce v automobilovém průmyslu podle doporučení VDA. Rozměrově jsou přizpůsobené přepravě na EUR a ISO-paletách a uskladnění v automatizovaných skladových systémech. Ergonomické úchyty na čelních stranách ulehčují ruční manipulaci. Na boční straně integrovaný rámeček pro etikety.
Vyrobené z recyklovatelného polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů, teplotně stalé v rozsahu -20°do +100°C.
Nosnost KLT-přepravek je 20 kg.
Přepravky R-KLT mají plné, extremně stabilní, zesílené dno (z vnější strany mřížka), barva modrá RAL5003.
Parametry
| barva | modrá RAL5003 ![]() |
| hmotnost | 2,1 kg |
| nosnost | 20 kg |
| stohovací nosnost | 600 kg |
| objem | 22 l |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 147 mm |
| vnitřní délka | 544 mm |
| vnitřní šířka | 364 mm |
| vnitřní výška | 109 mm |








