Přepravka RL-KLT-6280 s odtokovými otvory, 600 x 400 x 280 mm, modrá RAL 5005.

Popis produktu
- podle doporučení VDA 4500
Vyvinuté speciálně pro optimalizaci logistického řetězce v automobilovém průmyslu podle doporučení VDA. Rozměrově jsou přizpůsobené přepravě na EUR a ISO-paletách a uskladnění v automatizovaných skladových systémech. Ergonomické úchyty na čelních stranách ulehčují ruční manipulaci. Na boční straně integrovaný rámeček pro etikety.
Vyrobené z recyklovatelného polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů, teplotně stalé v rozsahu -20°do +100°C.
Nosnost KLT-přepravek je 20 kg.
Parametry
| barva | modrá RAL5005 ![]() |
| hmotnost | 2,67 kg |
| nosnost | 20 kg |
| stohovací nosnost | 600 kg |
| objem | 51,9 l |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 280 mm |
| vnitřní délka | 544 mm |
| vnitřní šířka | 359 mm |
| vnitřní výška | 262 mm |








