Přepravka plastová Euro skladací s víkem, šedá barva, 800 x 600 x 445 mm

Popis produktu
- stohovatelné
- prázdné – snížení objemu až o 82%
- rychlé složení a rozložení
Plnostěnné skládací přepravky nacházejí široké použití v logistice. Po složení ušetří až 82% objemu tzn. ušetři náklady na skladování a přepravu prázdných obalů. Vyrobené z lehkého a zároveň velmi robustního polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů.
Rám a dno: antracitová šedá RAL7016, stěny: stříbrnošedá RAL7001, ovládací rukojeť: červená RAL3020
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| hmotnost | 10 kg |
| objem | 182 l |
| vnější délka | 800 mm |
| vnější šířka | 600 mm |
| vnější výška | 445 mm |
| vnitřní délka | 768 mm |
| vnitřní šířka | 570 mm |
| vnitřní výška | 415 mm |
| výška ve složeném stavu | 125 mm |










