Víceúčelová plastová paleta 1200 x 800 mm, plná, černá, na ližinách

Popis produktu
- vyrobené z kvalitního polyethylenového regranulátu (HD-PE-R), černé barvy
- na krajích s lemem proti nežádoucímu posunutí zboží na paletě
- prázdné palety na nohách pro úsporu místa lze zasunout do sebe
- dodáváme v provedení na nohách nebo na ližinách
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | HD-PE-R polyethylenový regranulát, PE s vysokou hustotou |
| povrch | plný |
| provedení | na ližinách |
| hmotnost | 14,3 kg |
| nosnost dynamická | 1500 kg |
| nosnost statická | 3500 kg |
| nosnost v regálu | 300 kg |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 800 mm |
| výška | 163 mm |








