Hygienická plastová paleta 1200 x 1000 mm, šedá, plná
obj. číslo: 113864
2 308,00 Kč bez DPH
2 792,68 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 15 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 195
Popis produktu
- evropský standard při přepravě potravin
- vhodné pro přímý styk i s nebalenými potravinami zvlášť pro masný průmysl- vyrobené jako monolit z originálního polyetylenu HD-PE
- výměnné palety v rámci EU
- tepelně stálé v rozsahu -40°C až +100°C
- jednoduché k čištění
- s aretačními výstupky o výšce 7 mm na okrajích palety
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| materiál | HDPE polyethylen s vysokou hustotou |
| povrch | plný |
| provedení | na ližinách |
| hmotnost | 17 kg |
| nosnost dynamická | 1500 kg |
| nosnost statická | 3500 kg |
| nosnost v regálu | 300 kg |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 1000 mm |
| výška | 152 mm |






