Svařovaná šatní skříň WEMO, 3 x 400 mm, barva dveří šedá RAL7035, s nožičkami, tříbodový zámek s otočnou závorou


Popis produktu
- svařovaná konstrukce s vysokou tuhostí, která je zajištěna použitím dodatečných ohybů a svařovaných spojů
- každý oddíl je vybaven mezistěnou pro oddělení čistého a špinavého oblečení
- dveře jsou zavěšené na vnitřních pantech s ventilačními mřížkami o celkové ploše až 110 cm²
- povrchová úprava práškovým lakem, povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný
Vybavení:
- odkládací polička
- tyč na ramínka se 2 posuvnými dvojháčky
- na vnitřní straně dveří plastový háček a zrcátko
- z vnější strany dveří samolepicí rámeček na jmenovku
- nožičky o výšce 140 mm jsou opatřeny rektifikačními šrouby pro vyrovnání nerovnosti podlah, v rozsahu 0 – 10 mm
- bezpečné tříbodové zavíraní s otočnou závorou pro visací zámek
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | na nohách |
| zámek | otočná závora pro visací zámek |
| počet schránek ve sloupci | 1 ks |
| počet sloupců | 3 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 1200 mm |
| šířka oddílu | 400 mm |
| výška | 1940 mm |


















