Svařovaná šatní skříň WEMO 2 x 400 mm, barva dveří modrá RAL5012, bez noh, tříbodový cylindrický zámek


Popis produktu
- svařovaná konstrukce s vysokou tuhostí, která je zajištěna použitím dodatečných ohybů a svařovaných spojů
- každý oddíl je vybaven mezistěnou pro oddělení čistého a špinavého oblečení
- dveře jsou zavěšené na vnitřních pantech s ventilačními mřížkami o celkové ploše až 110 cm²
- povrchová úprava práškovým lakem, povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný
Vybavení:
- odkládací polička
- tyč na ramínka se 2 posuvnými dvojháčky
- na vnitřní straně dveří plastový háček a zrcátko
- z vnější strany dveří samolepicí rámeček na jmenovku
- skříň je možno usadit na lavici, na sokl nebo na rám s nožičkami, viz Příslušenství
- bezpečné tříbodové zavíraní, s cylindrickým zámkem (standardně 2 klíče)
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek ve sloupci | 1 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 800 mm |
| šířka oddílu | 400 mm |
| výška | 1800 mm |












