Šatní skříň 'Z' - WEMO, 2 x 300 mm, barva dveří modrá RAL5012, bez noh, cylindrický zámek


Popis produktu
- 2 schránky v jednom sloupci
- šířka sloupce 300 mm
Svařovaná, samonosná konstrukce. Vysoká tuhost je zajištěna použitím dodatečných ohybů a svařovaných spojů. Normalizované vnější rozměry: výška 1800 mm, hloubka 500 mm a šířka 1 oddílu 300 mm.
Povrchová úprava práškovým lakem v kombinaci světle šedý korpus RAL7035 a různobarevná dvířka. Povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný
Vybavení – každá schránka je vybavena tyčí na ramínka se 3 posuvnými háčky. Z vnější strany dveří samolepicí rámeček na jmenovku. Dveře jsou zavěšené na vnitřních pantech s ventilačními mřížkami.
Skříň je možno usadit na lavici, na sokl nebo na rám s nožičkami. Bezpečné jednobodové zavíraní, s cylindrickým zámkem (standardně 2 klíče).Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek ve sloupci | 2 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 600 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |












