Šatní skříň 'Z' - WEMO, 2 x 400 mm, barva dveří modrá RAL5012, bez noh, s otočnou závorou


Popis produktu
- šířka sloupce 400 mm
Svařovaná, samonosná konstrukce. Vysoká tuhost je zajištěna použitím dodatečných ohybů a svařovaných spojů. Normalizované vnější rozměry: výška 1800 mm, hloubka 500 mm a šířka 1 oddílu 400 mm.
Povrchová úprava práškovým lakem v kombinaci světle šedý korpus RAL7035 a různobarevná dvířka. Povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný
Vybavení – každá schránka je vybavena tyčí na ramínka se 3 posuvnými háčky. Z vnější strany dveří samolepicí rámeček na jmenovku. Dveře jsou zavěšené na vnitřních pantech s ventilačními mřížkami.
Skříň je možno usadit na lavici, na sokl nebo na rám s nožičkami. Bezpečné jednobodové zavíraní s otočnou závorou pro visací zámek.Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámek | otočná závora pro visací zámek |
| počet dvířek | 4 ks |
| počet schránek ve sloupci | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 800 mm |
| šířka oddílu | 400 mm |
| výška | 1800 mm |












