Dělená skříň WEMO, 4x2 schránky, 1200x500x1800 mm, barva dveří šedá RAL7035, cylindrický zámek


Popis produktu
- svařovaná konstrukce s vysokou tuhostí, která je zajištěna použitím dodatečných ohybů a svařovaných spojů
- dveře jsou zavěšené na vnitřních pantech, úhel otevření dveří 110°
- samolepicí rámeček na jmenovku na dveřích
- povrchová úprava práškovým lakem, povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný
- tyč na ramínka se 2 posuvnými dvojháčky v každé schránce
- bezpečné jednobodové zavíraní, s cylindrickým zámkem (standardně 2 klíče)
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek | 8 ks |
| počet schránek ve sloupci | 2 ks |
| počet sloupců | 4 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 1200 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |














