Dělená skříň WEMO, 2x3 schránky, 600x500x1940 mm, na nožičkách, barva dveří modrá RAL5012, cylindrický zámek


Popis produktu
- svařovaná konstrukce s vysokou tuhostí, která je zajištěna použitím dodatečných ohybů a svařovaných spojů
- dveře jsou zavěšené na vnitřních pantech, úhel otevření dveří 110°
- samolepicí rámeček na jmenovku na dveřích
- povrchová úprava práškovým lakem, povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný
- bezpečné jednobodové zavíraní, s cylindrickým zámkem (standardně 2 klíče)
- nožičky o výšce 140 mm jsou opatřeny rektifikačními šrouby pro vyrovnání nerovnosti podlah, v rozsahu 0-10 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | na nohách |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek | 6 ks |
| počet schránek ve sloupci | 3 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 600 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1940 mm |














