Dělená skříň WEMO, 3x3 schránky, 900x500x1800 mm, barva dveří zelená RAL5018, s otočnou závorou


Popis produktu
- svařovaná konstrukce s vysokou tuhostí, která je zajištěna použitím dodatečných ohybů a svařovaných spojů
- dveře jsou zavěšené na vnitřních pantech, úhel otevření dveří 110°
- samolepicí rámeček na jmenovku na dveřích
- povrchová úprava práškovým lakem, povrch je hladký, snadno udržovatelný, dlouhodobě stálobarevný
- bezpečné jednobodové zavíraní s otočnou závorou pro visací zámek
Parametry
| barva dveří | zelená RAL5018 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámek | otočná závora pro visací zámek |
| počet schránek | 9 ks |
| počet schránek ve sloupci | 3 ks |
| počet sloupců | 3 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 900 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |














