Skříň na notebooky s napájením, 10 přihrádek, š x h x v: 530x540x1250 mm, barva: korpusu šedá RAL7035/ dveří červená RAL3020


Popis produktu
- pro bezpečné uložení notebooků a zároveň nabíjení v síti 230 V
Kovová konstrukce je práškově lakovaná. Boční stěny jsou perforované pro zajištění přirozeného větrání notebooků. Na vrchu skříně je šedá melaminová odkládací deska o tl. 18 mm.
Max. přípustná velikost notebooku je 80x340x470 mm, která odpovídá obrazovce velikosti 17“. Notebook se uloží do přihrádky a připojí k zásuvce 230V (pro každou přihrádku je samostatná zásuvka).
Celou skříň lze uzavřít a připojit k externí zásuvce 230V kabelem (délka 3 m). Nabíjení lze zapnout zmačknutím centrálního vypínače. Zapinaní s funkci "soft start" tzn. omezením náběhového proudu. Takto nedochází k nárazovému přetížení při současném zapojení více notebooků do sítě. Připojení k elektrické síti je signalizováno svítící kontrolkou ve vypinači. Celek je vybaven automatickým jističem 16A.
Celou skříň lze uzavřít dvoukřídlovými dveřmi s rozvorovým zámkem s cylindrickou vložkou a v případě potřeby přemístit na cílové místo.
Pro lepší manipulaci na 4 otočných kolečkách o pr. 100 mm.
Parametry
| barva dveří | červená RAL3020 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| zámek | cylindrický |
| hmotnost | 49 kg |
| počet schránek | 10 ks |
| počet schránek ve sloupci | 10 ks |
| počet sloupců | 1 ks |
| hloubka | 540 mm |
| šířka celkem | 530 mm |
| výška | 1250 mm |




















