Prosklená skříň se schránkami, 2x2 schránky, vxšxh: 1800x600x500 mm, barva šedá RAL7035


Popis produktu
Pro uložení osobních věcí s vizuální kontrolou.
Konstrukce svařovaná z ocelového plechu s povrchovou úpravou práškovým lakem v barvě šedé RAL7035.
Dveře zavěšené na vnitřních čepech, jako rám z ocelového plechu tl. 1,5 mm s výplní z čirého plexiskla tl. 4 mm. Standardně jednobodové zavírání zámkem s cylindrickou vložkou a dvěma klíči.
Skříně lze objednat v kombinaci s numerickým nebo zálohovým zámkem na mince (za příplatek).
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| podstavec | bez podstavce |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek | 4 ks |
| počet schránek ve sloupci | 2 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 600 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |
bez DPH





