Nábytkový trezor s vnitřní schránkou, v x š x h: 255 x 395 x 380 mm

Popis produktu
Úroveň bezpečnosti proti odcizení S2 dle normy EN14450
Dvoustěnný korpus 30 mm. Dveře dvoustěnné 53 mm s vnější ocelovou deskou 3 mm, trojstranné zajišťovací čepy, úhel otevření dveří 180°. Zavírané zámkem na klíč třídy I pole VdS.
S otvory pro ukotvení, dva v zadní a dva ve spodní stěně. Standardně s vnitřní schránkou o výšce 75 mm, uzavíranou cylindrickým zámkem. Součástí dodávky jsou držáky na krátkou zbraň (5 ks) k samostatné, jednoduché montáži zákazníkem (dvoustranná lepicí páska).
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| provedení | nábytkový |
| hmotnost | 30,5 kg |
| hloubka | 380 mm |
| šířka | 395 mm |
| vnitřní hloubka | 290 mm |
| vnitřní šířka | 335 mm |
| vnitřní výška | 119 mm |
| výška | 255 mm |




