Lehký ohnivzdorný trezor na dokumenty, v x š x h: 470 x 380 x 455 mm

Popis produktu
Požární odolnost 30 min. podle normy EN 15659
Bezpečnostní třída S1 podle EN 14450
Jsou určené pro bezpečné uložení důležitých dokumentů. Požární odolnost je specifikovaná na úrovni LFS30P podle normy EN 15659 tzn. odolnost uvnitř zavřených papírových dokumentů po dobu 30 min. Úroveň bezpečnosti proti odcizení je certifikovaná jako S1 podle normy EN 14450:2006.
Dveře a korpus dvoustěnné, rozměrově přizpůsobené na uložení šanonů A4. Dveře otevíratelné až na 180°. Trezory jsou sériově vybavené trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem, kóvání a panty přesahují plochu dveří o 60 mm.
Standardně s otvory pro ukotvení trezoru k podlaze nebo do zdi a přestavitelné police.
Parametry
| konstrukce dveří | jednokřídlé |
| provedení | ohnivzdorný |
| hmotnost | 50 kg |
| počet polic | 0 ks |
| hloubka | 455 mm |
| šířka | 380 mm |
| vnitřní hloubka | 293 mm |
| vnitřní šířka | 245 mm |
| vnitřní výška | 329 mm |
| výška | 470 mm |







