Univerzální trezor, v x š x h: 420 x 300 x 380 mm

Popis produktu
Úroveň bezpečnosti proti odcizení S2 dle normy EN 14450, třída B dle VDMA.
Dvoustěnný korpus s protipožární drážkou, dveře dvoustěnné se zajišťovacími čepy. Sériově zavírání trezorovým zámkem s dvoustranným klíčem (kování zámku přesahuje plochu dveří o 12 mm), za příplatek je možné schránku vybavit elektronickým zámkem.
Standardně s otvory pro ukotvení, dva v zadní a jeden ve spodní stěně, včetně přestavitelné police a ve světle šedé barvě RAL7035.
- vnější ocelová deska dveří o tl. 3,0 mm
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| hmotnost | 32 kg |
| počet polic | 1 ks |
| hloubka | 380 mm |
| šířka | 300 mm |
| šířka otvoru | 196 mm |
| vnitřní hloubka | 294 mm |
| vnitřní šířka | 228 mm |
| vnitřní výška | 346 mm |
| výška | 420 mm |
| výška otvoru | 346 mm |








