Plastový box pro nástroj s válcovou stopkou - D16, modul 5x5, dutin 4 ks (16x45 mm), barva červená.
obj. číslo: 114577
52,00 Kč bez DPH
62,92 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (6 prac. dní)
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 379
Popis produktu
Válcové stopky - pro ukládání fréz, vrtáků, brusných tělísek, výstružníků a jiných nástrojů s válcovou stopkou.
Parametry
| barva | červená ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutin | 4 ks |
| délka celkem | 52 mm |
| hloubka dutiny | 45 mm |
| průměr dutiny | 16 mm |
| šířka celkem | 52 mm |
| výška celkem | 72 mm |
















