Akční cena
Plastový box pro nástroj s kuželovou stopkou MORSE - M4, modul 5x5, barva červená.
obj. číslo: 114587
Původní cena
52,00 Kč
Akční cena
35,00 Kč bez DPH
Akční cena
42,35 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 4 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 379
Popis produktu
MORSE kužely - k odkládání a skladování upínačů, fréz, vrtáků, výstružníků a dalších nástrojů s kuželovou stopkou Morse.
Parametry
| barva | červená ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutin | 1 ks |
| délka celkem | 52 mm |
| hloubka dutiny | 77 mm |
| průměr dutiny | 31 mm |
| šířka celkem | 52 mm |
| výška celkem | 102 mm |
















