Plastový box pro nástroj s kuželovou stopkou MORSE - M5, modul 8x8, barva červená.
obj. číslo: 114588
96,00 Kč bez DPH
116,16 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (6 prac. dní)
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 379
Popis produktu
MORSE kužely - k odkládání a skladování upínačů, fréz, vrtáků, výstružníků a dalších nástrojů s kuželovou stopkou Morse.
Parametry
| barva | červená ![]() |
| spojovací modul | 8 x 8 |
| počet dutin | 1 ks |
| délka celkem | 82 mm |
| hloubka dutiny | 72 mm |
| průměr dutiny | 42,5 mm |
| šířka celkem | 82 mm |
| výška celkem | 102 mm |
















