Plastový box pro nástroj s kuželovou stopkou ISO 50, modul 10x10, barva červená.

Popis produktu
ISO kužely - k odkládání a skladování upínačů, fréz, vrtáků a dalších nástrojů s kuželovou stopkou ISO. Je použitelný rovněž pro variantu ISO-SK.
Parametry
| barva | červená ![]() |
| spojovací modul | 10 x 10 |
| počet dutin | 1 ks |
| délka celkem | 102 mm |
| hloubka dutiny | 92 mm |
| průměr dutiny | 70 mm |
| šířka celkem | 102 mm |
| výška celkem | 135 mm |
















