Plastový box pro upínač nástroje CAPTO - C 6, modul 10x10, barva červená.
obj. číslo: 114609
124,00 Kč bez DPH
150,04 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (6 prac. dní)
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 380
Popis produktu
CAPTO upínače - k odkládání a skladování upínačů nástrojů typu Capto.
Parametry
| barva | červená ![]() |
| spojovací modul | 10 x 10 |
| počet dutin | 1 ks |
| délka celkem | 102 mm |
| hloubka dutiny | 40 mm |
| průměr dutiny | 44,5 mm |
| šířka celkem | 102 mm |
| výška celkem | 72 mm |
















