Plastový box pro upínač nástroje VDI 30, modul 8x8, barva červená.
obj. číslo: 114610
99,00 Kč bez DPH
119,79 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (6 prac. dní)
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 380
Popis produktu
VDI upínače - k odkládání a skladování upínačů nástrojů typu VDI. Provedení boxu odpovídá normě DIN 69880.
Parametry
| barva | červená ![]() |
| spojovací modul | 8 x 8 |
| počet dutin | 1 ks |
| délka celkem | 82 mm |
| hloubka dutiny | 60 mm |
| průměr dutiny | 30,4 mm |
| šířka celkem | 82 mm |
| výška celkem | 72 mm |
















