Plastový box pro ukládání vrtáků o průměru 1-4,9mm - D1-D4,9, modul 20x5, barva červená.

Popis produktu
D-boxy - slouží k ukládání vrtáků
- průměry úložných dutin odstupňovány po 0,1 mm a mají popisky
- popis urychluje nalezení potřebného vrtáku a odstupňování napomáhá ke správnému zařazení vrtáku zpět na patřičné místo
hloubka dutin: 12–20 mm
Parametry
| barva | červená ![]() |
| spojovací modul | 20 x 5 |
| počet dutin | 40 ks |
| délka celkem | 202 mm |
| hloubka dutiny | 4,9 mm |
| průměr dutiny | 1 mm |
| šířka celkem | 52 mm |
| výška celkem | 72 mm |
















