Plastový box pro ukládání upínacích kleštin o průměru 16 mm - K 16 , modul 5x5, barva červená.
obj. číslo: 114621
61,00 Kč bez DPH
73,81 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (6 prac. dní)
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 381
Popis produktu
Boxy pro kleštiny jsou určené k odkládání a skladování upínacích různých kleštin.
Parametry
| barva | červená ![]() |
| spojovací modul | 5 x 5 |
| počet dutin | 4 ks |
| délka celkem | 52 mm |
| hloubka dutiny | 16 mm |
| průměr dutiny | 16 mm |
| šířka celkem | 52 mm |
| výška celkem | 72 mm |
















