Koš na tříděný odpad, plastový, objem 35 l, modul základní

Popis produktu
- objem 35 l
- konstrukce z vysoce odolného nárazuvzdorného plastu ABS šedé barvy
- široce otvíratelné víko
- vyjímatelná nádoba z plastu
- sestavu lze vytvořit ze základního a libovolného počtu přídavných modulů
- dodávka včetně sady barevných nálepek pro třídění odpadu
Parametry
| konstrukční materiál | plast |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | plast |
| objem | 35 l |
| hloubka | 415 mm |
| šířka | 350 mm |
| výška | 570 mm |











