Koš na odpad, nerezový, se samozavírací klapkou, objem 50 l

Popis produktu
- samozavírací dělené kyvné víko
- víko a dno z vysoce pevného nárazuvzdorného plastu černé barvy
- dno je nekluzné, nekoroduje a chrání podlahu proti poškrábání
- tvar kvádru pro úsporu místa
- jednoduchá montáž skládáním
Parametry
| barva | nerez lesklá ![]() |
| konstrukční materiál | nerezová ocel |
| popelník | ne |
| použití | vnitřní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| objem | 50 l |
| hloubka | 260 mm |
| šířka | 340 mm |
| výška | 760 mm |













