Zahrazovací sloupek nízký Expo se samonavíjecím popruhem 2,3 m, chromovaný lesklý

Popis produktu
Nízké provedení speciálně připravené pro výstavní plochy, kde nebrání výhledu.
- délka popruhu 2,3 m, šířka 50 mm
- 4-cestný systém (1 kazeta s popruhem a 3 pouzdra)
- ocelový sloupek
- těžká kovová základna
- popruh standardně černý
Kazeta s popruhem je vybavena speciálním aretačním systémem, který umožňuje jemné a plynulé vysunutí resp. zasunutí pásu. Brzdící systém je nastaven tak, aby sloupky byly dostatečně stabilní a zároveň nedocházelo k prověšení popruhů. Nedochází k žádnému opotřebení popruhu.
Na vyžádání je možné dodat popruh v jiné barvě nebo s vlastním potiskem (logo, nápis). Prosím kontaktujte naše prodejní oddělení.
Parametry
| barva konstrukce | nerez lesklá ![]() |
| barva popruhu | černá ![]() |
| hmotnost | 9,6 kg |
| délka popruhu | 2,3 m |
| průměr podstavce | 368 mm |
| průměr sloupku | 70 mm |
| šířka popruhu | 50 mm |
| výška | 565 mm |
bez DPH















