Zahrazovací sloupek Classic se samonavíjecím popruhem 3,7 m, lakovaný červený

Popis produktu
Praktické a elegantní řešení pro osobní naváděcí systém, ohraničení ploch a zahrazení vstupů, místností apod.
- 4-cestný systém (1 kazeta s popruhem a 3 pouzdra)
- aluminiový sloupek
- těžká kovová základna
- popruh standardně černý
Kazeta s popruhem je vybavena speciálním aretačním systémem, který umožňuje jemné a plynulé vysunutí resp. zasunutí pásu. Brzdící systém je nastaven tak, aby sloupky byly dostatečně stabilní a zároveň nedocházelo k prověšení popruhů. Nedochází k žádnému opotřebení popruhu.
Na vyžádání je možné dodat popruh v jiné barvě nebo s vlastním potiskem (logo, nápis). Prosím kontaktujte naše prodejní oddělení.
Parametry
| barva konstrukce | červená ![]() |
| barva popruhu | černá ![]() |
| hmotnost | 13 kg |
| délka popruhu | 3,7 m |
| průměr podstavce | 355 mm |
| průměr sloupku | 83 mm |
| šířka popruhu | 50 mm |
| výška | 1000 mm |
bez DPH




















