VARIOfit vozík na pneumatiky, 2 úrovně, v x š: 1430 x 1205 mm, nosnost 300 kg


Popis produktu
- pro průměr pneumatiky 540–820 mm
- nosnost 300 kg
- ocelový svařovaný rám s přišroubovanými pozinkovanými nosnými trubkami
- povrchová úprava bočního rámu práškovým lakem, barva modrá RAL5010 nebo antracitová RAL7016 na dotaz
- včetně kapsy na dokumenty, formát DIN A4
- 2 pevné a 2 otočné kolečka s brzdou na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu, je oděruodolná a šetrná k povrchu
- otočné kolečka s ochranou pro nohy VARIOfit®
- ložné výšky: 170 / 1030 mm
- světlá výška: 835 mm
Pomocí přídavných pater je možné skladovat pneumatiky v jednom regálu až v 5-ti patrech nad sebou, viz Příslušenství.
Parametry
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1200 x 800 |
| hmotnost | 27 kg |
| nosnost | 300 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 150 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| hloubka celkem | 780 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka | 1205 mm |
| vnitřní šířka | 1140 mm |
| výška celkem | 1430 mm |









