Šatní skříň pro vlhké prostory z laminátu, dělená, 4 schránky, š. 600 mm, 4 nohy, cyndrický zámek, modrá

Popis produktu
- stěny a dveře z HPL
- konstrukce z hliníkových profilů
Stěny šatních skříněk jsou vyrobené z vysokotlakého laminátu s povrchovou úpravou melaminem (HPL deska).
Je to velmi estetický materiál a zároveň velmi odolný na mechanické poškození, nenasákavý, aseptický vhodný pro potravinářský průmysl, pro nemocniční prostředí, vhodný také do mokrých a velmi vytížených prostor.
- korpus je z desek tl. 4 mm v barvě bílé
- rohové sloupky a celá nosná konstrukce, včetně průběžného pantu dvířek jsou z hliníkových eloxovaných profilů
- dvířka jsou barevná z HPL desky tl. 8 mm
Vybavení oddílů:
2 háčky na boční stěně
- skříně jsou umístěné na hliníkovém podnoží o výšce 200 mm
- s rektifikačními šrouby pro vyrovnání nerovnosti podlahy
- podnoží je možné na přání opatřit krycí deskou z HPL v bílé barvě
Standardní zavírání cylindrickým zámkem (2 klíče).
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5015 ![]() |
| barva korpusu | bílá RAL9010 ![]() |
| materiál | HPL |
| podstavec | na nohách |
| zámek | cylindrický |
| počet schránek | 4 ks |
| počet schránek ve sloupci | 2 ks |
| počet sloupců | 2 ks |
| hloubka | 500 mm |
| šířka celkem | 600 mm |
| šířka oddílu | 300 mm |
| výška | 2000 mm |


















