Kovový venkovní koš Pyramida, objem 35 l, s popelníkem, k zabetonování, pozinkovaný

Popis produktu
Svařovaná stabilní konstrukce z pozinkovaného plechu o síle 2 – 3 mm zaručuje výrobku vysokou tuhost, pevnost a dostatečnou mechanickou i tepelnou odolnost.Tyto vlastnosti předurčují koš pro využití na frekventovaných veřejných prostranstvích.
Pro svoji vysokou hmotnost a způsob upevnění je i zcizení košů prakticky nemožné.
- vlastní koš je vyjímatelný pomocí trojhranného klíče pro obsluhu, který je součástí dodávky
- popelník je samostatně vyjímatelný pomocí trojhranného klíče pro obsluhu, který je součástí dodávky
- k zabetonování
Parametry
| konstrukční materiál | pozink |
| popelník | ano |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| upevnění | k zabetonování |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 26 kg |
| objem | 35 l |
| hloubka | 265 mm |
| šířka | 320 mm |
| výška | 720 mm |





