Poloviční gitterbox - pevné stěny, 1200x800x400 mm, nosnost 1500 kg, šedá RAL7030

Popis produktu
Provedení evropské kovové čtyřcestné ohradové palety „Y“, umožňují manipulaci třemi způsoby:
- v závěsném stavu (pomoci speciální traverzy popř. jeřábové vidlice)
- pomocí vidlicových přepravních prostředků s možností zasunutí vidlic z kterékoliv strany
- posunem palety po válečkové dráze
Podlaha: dřevěné desky vsazené do ocelového rámu z L profilů. Podjezdová výška (výška nohou) 100 mm, zajížděcí rozměry 760/590 mm.
Stěny: oka 50 x 50 mm, průměr drátu 4 mm vsazené do ocelového rámu z L profilů.
Povrchová úprava: standardní provedení jednobarevné, šedá RAL7030.
Parametry
| barva | šedá RAL7030 ![]() |
| boční stěny | drátěné |
| podstavec | na nohách |
| hmotnost | 50 kg |
| nosnost | 1500 kg |
| stohovatelnost | 4 ks |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 800 mm |
| vnější délka | 1240 mm |
| vnější šířka | 835 mm |
| vnější výška | 570 mm |
| vnitřní výška | 400 mm |




