Vozík VARIOfit se záchytnou vanou, objem 42 l, d x š: 1100x600 mm


Popis produktu
Pro montážní a manipulační práce, kdy může dojít k nežádoucímu výtoku olejů apod.
- ocelová konstrukce o nosnosti 250 kg
- lakovaná práškovou modrou barvou RAL5010
- dvě pevná a dvě otočná kola pr. 125 mm s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®, na kuličkových ložiskách
- obruče z šedé termoplatické gumy, která nešpiní podlahu
- olejotěsný svařovaný ocelový plech s rukojetí
- objem sběrné nádoby 42,5 litru s pozinkovaným roštem, velikost ok 30x30 mm
Parametry
| ložná plocha d x š | 990 x 590 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 600 |
| hmotnost | 37 kg |
| nosnost | 250 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| záchytný objem | 42,5 l |
| délka celkem | 1100 mm |
| plnicí výška | 300 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka celkem | 600 mm |
| výška celkem | 1010 mm |





