Kompaktní mokro-suchý vysavač AERO 21-01 PC, 1250W, nádoba o objemu 20 l


Popis produktu
- jednoduchá obsluha
- pro suché a mokré vysávaní
Kompaktní, lehký, ergonomický a zároveň robustní vysavač s mnoha možnostmi pro uložení příslušenství a nářadí. S vysavači lze vysávat jak suché tak i mokré nečistoty. Při suchém vysávaní doporučujeme používat odpadní sáčky.
Filtraci zaručuje účinný lamelový filtr z omyvatelného materiálu PET Fleece o dlouhé životnosti s poloautomatickým systémem čištění Push and Clean. Tento systém umožňuje udržet trvale vysoký sací výkon během celého pracovního cyklu.
Funkce foukání pomáhá například při likvidaci nečistot v těžko přístupných místech.
Těleso a odpadní nádoba z velmi odolného plastu.
Standardní příslušenství, průměr 32 mm:
- sací hadice pr. 32 mm, černá s kolenem, 1,8 m
- hliníková prodlužovací trubka, 2-dílná
- univerzální hubice, šířka 115 mm
- podlahová hubice, šířka 300 mm
- hubice štěrbinová
- lamelový filtr PET
- odpadní pytel fleece 1 ks
Parametry
| hlučnost | 64 dB |
| hmotnost | 7,5 kg |
| objem nádrže | 20 l |
| délka kabelu | 5 m |
| podtlak | 210 mBar |
| délka | 375 mm |
| pracovní šířka | 300 mm |
| šířka | 385 mm |
| výška | 505 mm |
| příkon | 1250 W |









