Průmyslový mokro-suchý vysavač se zásuvkou pro nářadí AERO 26-21 PC, 1250W, nádoba o objemu 25 l


Popis produktu
- jednoduchá obsluha
- pro suché a mokré vysávaní
Kompaktní, lehký, ergonomický a zároveň robustní vysavač s mnoha možnostmi pro uložení příslušenství a nářadí. S vysavači lze vysávat jak suché tak i mokré nečistoty. Při suchém vysávaní doporučujeme používat odpadní sáčky.
Filtraci zaručuje účinný lamelový filtr z omyvatelného materiálu PET Fleece o dlouhé životnosti s poloautomatickým systémem čištění Push and Clean. Tento systém umožňuje udržet trvale vysoký sací výkon během celého pracovního cyklu.
Funkce foukání pomáhá například při likvidaci nečistot v těžko přístupných místech.
Těleso a odpadní nádoba z velmi odolného plastu.
Se zásuvkou 230 V/ 2,4kW pro připojení elektrického ručního nářadí s regulací sání a s automatickým zapínáním vysavače.
Standardní příslušenství, průměr 32 mm:
- sací hadice 3,5 m s kolenem
- prodlužovací trubka, 2-dílná
- univerzální hubice, šířka 115 mm
- podlahová hubice, šířka 300 mm
- hubice štěrbinová
- hubice kartáčová
- filtrační lamelový filtr PET
- odpadní pytel fleece 1 ks
- adaptér pro připojení elektrického nářadí
Parametry
| hlučnost | 64 dB |
| hmotnost | 9 kg |
| objem nádrže | 25 l |
| délka kabelu | 5 m |
| podtlak | 210 mBar |
| délka | 375 mm |
| pracovní šířka | 300 mm |
| šířka | 390 mm |
| výška | 530 mm |
| příkon | 1250 W |













