Bezpečnostní skříň na chemikálie 90 min., 4 zásuvky, š. 900 mm, dveře žluté


Popis produktu
- typ 90 dle EN 14470-1
- zkouška GS/certifikace CE
Skříň pro bezpečné skladování velmi hořlavých kapalin, chemikálií a jiných jedovatých látek ohrožující životní prostředí s protipožární odolností delší než 90 minut – zkoušeno dle evropské normy EN 14470-1.
Ocelová stabilní konstrukce s protipožární izolací a strukturovaným, odolným povlakem melaminovou pryskyřicí. Ve stropu skříně přípojka na připojení odsávání vzduchu (vnější průměr 75 mm). Zemnící přípojka uvnitř a vně skříně.
Stavěcí patky pro srovnání skříně do vodorovné polohy. Integrovaný sokl o výšce 100 mm s demontovatelným čelem pro snadnou manipulaci paletovým vozíkem.
Barevné provedení - korpus vždy v antracitové barvě RAL7016, vnitřní plochy a vybavení ve světle šedé barvě RAL7035 a různobarevné dveře.
Dveře - zavěšené na 3 pantech, samozavírací v případě požáru, vybavené kvalitní těsněním, jemné vzduchem tlumené zavírání. Úhel otevření 90° s aretací v libovolné poloze pro pohodlné zaskladňování a vyskladňování. Zajištění cylindrickým zámkem s vizuální kontrolou uzavření.
Vnitřní vybavení:
4 zásuvky -zásadně zvětšují komfort obsluhy. Vodotěsně svařená záchytná vana s plným výsuvem. V případě požáru se zásuvky plně automaticky zasunou dovnitř tak, aby nepřekážely automatickému uzavření dveří. Lakované v barvě světle šedé RAL7035.
Na přání Vám nabídneme individuální vnitřní uspořádaní bezpečnostní skříně.
Parametry
| barva dveří | žlutá RAL1004 ![]() |
| barva korpusu | antracit RAL7016 ![]() |
| konstrukce dveří | dvoukřídlé |
| hmotnost | 343 kg |
| nosnost korpusu | 600 kg |
| nosnost zásuvky | 60 kg |
| počet polic | 0 ks |
| počet zásuvek | 4 ks |
| záchytný objem | 19 l |
| požární odolnost | 90 min. |
| hloubka | 615 mm |
| šířka | 900 mm |
| vnitřní hloubka | 520 mm |
| vnitřní šířka | 750 mm |
| vnitřní výška | 1645 mm |
| výška | 1955 mm |


















