Bezpečnostní skříň na chemikálie 30 min., 3 police + vana, š. 864 mm, dveře červené


Popis produktu
- typ 30 podle EN 14470-1
- zkouška GS / certifikace CE
Skříň pro bezpečné skladovaní hořlavin , chemikálií a jiných látek ohrožujícich životní prostředí s protipožární odolností 30 minut - zkoušeno podle evropské normy EN 14470-1.
Stabilní konstrukce ze speciálních žaruvzdorných desek potažených melaminovou pryskyřicí. Bezpečnostní prvky jsou chráněné před korozí a umístěné mimo vnitřní skladovací prostor. Ve stropu skříně přípojka na připojení odsávaní vzduchu ( vnější průměr 75 mm ).
Stavěcí patky pro srovnání skříně do vodorovné polohy. Integrovaný sokl o výšce 100 mm s odnímatelným čelem pro snadnou manipulaci paletovým vozíkem.
Barevné prevedení: Korpus vždy v antracitové barvě RAL7016, vnitřní plochy a vybavení v světlé šedé barvě RAL7035 a různobarevné dveře.
Dveře - s kvalitním těsněním, samozavírací v případě požáru, lehké otevírání a jemně tlumené zavírání. Úhel otevření 90 ° s aretaci v libovolné poloze pro pohodlné zaskladňování a vyskladňování. Vnější strana dveří z ocelového plechu. Uzavíratelné profesionálním cylindrickým zámkem.
Vnitřní vybavení:
- 3 police - přestavitelné, rozteč 32 mm, se zajištěním proti vysunutí a vyklopení. Nosnost při rovnoměrném zatížení 75 kg, lakované v barvě světle šedé RAL7035
- spodní záchytná vana - s trojstranným těsněním pro bezpečný záchyt všech nahodile uniklých látek a roštem jako dodatečnou odkládací plochou, lakovaná v barvě světle šedé RAL7035
Na přání Vám nabídneme individuální vnitřní uspořádaní bezpečnostní skříně.
Parametry
| barva dveří | červená RAL3020 ![]() |
| barva korpusu | antracit RAL7016 ![]() |
| konstrukce dveří | jednokřídlé |
| hmotnost | 195 kg |
| nosnost korpusu | 600 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 75 kg |
| počet polic | 3 ks |
| záchytný objem | 23 l |
| požární odolnost | 30 min. |
| hloubka | 620 mm |
| šířka | 864 mm |
| vnitřní hloubka | 519 mm |
| vnitřní šířka | 750 mm |
| vnitřní výška | 1625 mm |
| výška | 1947 mm |


















