Kartonové krabice, 3-vrstvé, 300x200x100 mm, bal. 50 ks.

Popis produktu
- jednoduché sestavení
- odolné vůči roztržení a stálé vůči vlhkosti
- necitlivé vůči kolísání teploty
- plně recyklovatelné, ekologicky šetrné
Pro úsporu místa se dodávají nesložené, v plochém stavu. Široká nabídka velikostí pro ukládání do regálů nebo na palety. Kartonové krabice jsou vhodné pro zasílání výrobků poštou či spedičními službami.
Parametry
| materiál | 3-vrstvá lepenka |
| balicí jednotka | 50 ks |
| délka | 300 mm |
| šířka | 200 mm |
| vnitřní délka | 294 mm |
| vnitřní šířka | 194 mm |
| vnitřní výška | 92 mm |
| výška | 100 mm |





