Kartonové krabice, 3-vrstvé, 400x300x150 mm, bal. 50 ks.

Popis produktu
- jednoduché sestavení
- odolné vůči roztržení a stálé vůči vlhkosti
- necitlivé vůči kolísání teploty
- plně recyklovatelné, ekologicky šetrné
Pro úsporu místa se dodávají nesložené, v plochém stavu. Široká nabídka velikostí pro ukládání do regálů nebo na palety. Kartonové krabice jsou vhodné pro zasílání výrobků poštou či spedičními službami.
Parametry
| materiál | 3-vrstvá lepenka |
| balicí jednotka | 50 ks |
| délka | 400 mm |
| šířka | 300 mm |
| vnitřní délka | 389 mm |
| vnitřní šířka | 289 mm |
| vnitřní výška | 140 mm |
| výška | 150 mm |





