Kartonové krabice, 3-vrstvé, 600x400x300 mm, bal. 25 ks.

Popis produktu
- jednoduché sestavení
- odolné vůči roztržení a stálé vůči vlhkosti
- necitlivé vůči kolísání teploty
- plně recyklovatelné, ekologicky šetrné
Pro úsporu místa se dodávají nesložené, v plochém stavu. Široká nabídka velikostí pro ukládání do regálů nebo na palety. Kartonové krabice jsou vhodné pro zasílání výrobků poštou či spedičními službami.
Parametry
| materiál | 3-vrstvá lepenka |
| balicí jednotka | 25 ks |
| délka | 600 mm |
| šířka | 400 mm |
| vnitřní délka | 582 mm |
| vnitřní šířka | 377 mm |
| vnitřní výška | 285 mm |
| výška | 300 mm |





