Kartonové krabice, 5-vrstvé, 600x400x400 mm, bal. 15 ks

Popis produktu
- jednoduché sestavení
- odolné vůči roztržení a stálé vůči vlhkosti
- necitlivé vůči kolísání teploty
- plně recyklovatelné, ekologicky šetrné
Pro úsporu místa se dodávají nesložené, v plochém stavu. Široká nabídka velikostí pro ukládání do regálů nebo na palety. Kartonové krabice jsou vhodné pro zasílání výrobků poštou či spedičními službami.
Zesílená 5-vrtstvá lepenka nabízí ještě lepší ochranu pro těžké nebo choulostivé zboží.
Parametry
| materiál | 5-vrstvá lepenka |
| balicí jednotka | 15 ks |
| délka | 600 mm |
| šířka | 400 mm |
| vnitřní délka | 586 mm |
| vnitřní šířka | 386 mm |
| vnitřní výška | 372 mm |
| výška | 400 mm |





