Stanice pro nebezpečné látky pro 2 sudy, výška 1550 mm, ocelová lakovaná.

Popis produktu
- základem konstrukce je ocelová záchytná vana nepropustně svařovaná z plechu tl. 2 mm se zesíleným lemováním horního okraje
- dvoukřídlé dveře i víko jsou uzamykatelné cylindrickým zámkem (2 klíče)
- mřížkový rošt ponorově pozinkovaný, vyjímatelný
- práškově lakováno
Provedení s výškou 1550 mm umožňuje skladování sudů i s čerpadlem.
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| materiál | ocel |
| provedení | s ocelovým roštem |
| počet sudů 200 l | 2 ks |
| záchytný objem | 240 l |
| délka celkem | 1420 mm |
| světlá výška | 1205 mm |
| šířka celkem | 870 mm |
| výška celkem | 1550 mm |






