Plošinový vozík z nerezové oceli, sklopná rukojeť, plocha d x š: 825 x 520 mm


Popis produktu
Ložná plocha z hladkého nerezového plechu a sklopná, ergonomická rukojeť z nerezové trubky. Čtyři otočné kladky, z toho 2 s brzdou, celopryžové šedé obruče, které nešpiní podlahu a nezanechávají stopy, na válečkových ložiskách, průměr kola 100 mm.
Použití vozíků je velmi univerzální - v kuchyních, v kantýnách, v obchodech i v kancelářích, příp. v mokrých prostorách.
Parametry
| ložná plocha d x š | 700 x 520 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 700 x 500 |
| hmotnost | 11,5 kg |
| nosnost | 100 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka | 825 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| šířka | 520 mm |
| výška | 970 mm |
| výška plošiny | 180 mm |





