Přístřešek pro kuřáky, dvě boční stěny z vlnitého PVC, střecha - trapezový plech, v x š x h: 2360x1720x1580 mm, pozink + lak RAL9002


Popis produktu
- žárově zinkovaná konstrukce z ocelových sloupků 60x60 mm s montážními patkami
- boční stěny z kvalitního vlnitého PVC s držáky pro opření
- střecha z dvojitého trapézového plechu s širokým ohraněním
Ocelová konstrukce s antikorozní úpravou žárovým zinkem a následně lakovaná práškovou šedobílou barvou RAL 9002
- se dvěma bočními stěnami (např. pro přistavení ke stěně budovy)
Dodávka ve formě stavebnice s názorným montážním návodem. Montáž je jednoduchá.
Parametry
| povrch | bílý lak |
| hmotnost | 208 kg |
| počet bočních stěn | 2 ks |
| hloubka | 1580 mm |
| světlá výška | 2200 mm |
| šířka | 1720 mm |
| vnitřní hloubka | 1485 mm |
| vnitřní šířka | 1425 mm |
| výška | 2360 mm |
Dokumenty
bez DPH


















